0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ortlieb Back-Roller Free Arka Bisiklet Çanta 40L Pas Siyah QL2.1 F5106

Hızlı Gözat

Ortlıeb Back-Roller Free Arka Bisiklet Çanta 40L Pas Siyah QL2.1 F5106
Sepette indirim
1.010,00 TL
Kredi Kartı Fiyatı: 1.010,00 TL Havale Fiyatı: 1.010,00 TL

stokta mevcut

Detaylar

Ürün no:066726
Üretici: Ortlıeb

Ortlıeb bisiklet çantalarında mükemmellik açısından gelinen son noktadır.İster dünyayı gezen macera gezgini ister sehirli günlük bisikletci için Ortlıeb mükemmel taşım çözümüne sahiptir.Dayanıklı ,akıllıca düşünülmüş ve tabi ki garantili  %100 su geçirmez bir üründür. Back-Roller Free, arka bagaja monte edilen geniş bir bisiklet çantasıdır. Simetrik tasarımı ve her iki tarafındaki eğimli şekli ile bu klasik ORTLIEB çantası, pedal çevirmek için yeterli alan sağlarken, bisikletin sol veya sağ tarafında ayrı ayrı da kullanılabilir.

ORTLIEB Back-Roller Free, Dayanıklı polyester kumaş, bu çantayı uzun ömürlü bir gezi arkadaşı yapar. Su geçirmez rulo kapatma, yiyecek ve ekipmanın güvenli ve su geçirmez şekilde saklanmasını sağlar. Quick-Lock2.1 sistemi ile donatılmış ORTLIEB Back-Roller Free çanta, hiç vakit kaybetmeden bisiklete takılıp çıkarılabilir. Yolculuk sırasında kolaylıkla takılabilen omuz askısı ile bisiklet çantanızı akşamları konaklama yerinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz.Yalnızca alternatif yollar bulanlar yenilikçi kalır. ORTLIEB, yeniliğe olan bağlılığına uygun olarak, poliüretan kaplı polyester kumaştan üretilen PVC içermeyen başka bir ürün serisini piyasaya sürdü. Free Line'da yer alan ürünlerin temel kumaşı, kalıcı su geçirmezlik sağlayacak şekilde poliüretan ile kaplanmıştır. Sonuç, dayanıklılık ve hizmet ömrü söz konusu olduğunda geleneksel ORTLIEB kanvas malzeme kadar olağanüstü olan su geçirmez ve dayanıklı bir kanvas malzemedir.

Kanıtlanmış ORTLIEB Back-Roller'ın PVC'siz versiyonu, PVC'den tamamen kaçınmak isteyen bisikletçiler ve dış mekan meraklıları için geliştirilmiştir. Rulo kapamalı bu arka yan çanta, özellikle cömert yük kapasitesi nedeniyle tüm bisiklet turlarınız ve haftalık market alışverişi girişimleriniz için en üst düzeyde pratiklik sunar. Su geçirmez dış yüzeyi, temizlemesi kolay iç mekanı ve omuz çantası işlevi sayesinde Back-Roller Free, taşıyacak bir şeyleri olmasına rağmen bisikletlerini kullanmak isteyenler için idealdir. Quick-Lock2.1 sistemi ile çantalar 16 mm'ye kadar boru çapına sahip herhangi bir bisiklet rafına takılır. Daha büyük kancalar (örn. E-bisikletler için) ayrı olarak mevcuttur.

Pek çok ORTLIEB yan çantasının ve çantaların ayırt edici özelliği, su geçirmez ve toz geçirmez rulo üstü kapama özelliğidir.Torbanın veya paket çuvalının üst ucu iki plastik tapadan çekilir, en az üç kez sarılır ve ardından fiş ve yuva ile birlikte takılır. Ürünün üst ucuna dikilmiş bir veya iki ince plastik şerit, bu tür kapağa sağlamlığını ve su geçirmezliğini sağlar. Ürünün su altında kalma riski varsa su sızdırmazlığını sağlamak için her halükarda 3-4 kez rulo yapılmalıdır.Çuvalların ve çantaların yüksekliği veya hacmi de yuvarlanarak azaltılabilir. Ne kadar ileri sarılırsa ürün o kadar kompakt hale gelir.Kilitleme kayışı bir tutamak görevi görür. Bazı ürünlerde ayrıca kilitleme tapalarında D halkaları bulunur. Burada çuval veya torba ek bir kayışla taşınabilir veya gerilebilir.

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su
direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

ORTLIEB Back-Roller Free çantanın uretim malzemesi  PU kaplanmış Polyester(PD62-PS60) kumaştır.PU kaplı kumaş, su geçirmez bir poliüretan kaplama veya laminat ile sentetik dokuma bazlı bir kumaştan (genellikle polyester veya naylon) oluşur. Poliüretan kaplama, temel kumaşın tek tarafına uygulanır, bu da kumaşı suya dayanıklı, hafif ve esnek hale getirir. 

Teknik özellikler:

Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
Malzeme: PU kaplı Polyester(PD62-PS60)
Uyumluluk:Max 16 mm çapa kadar bagaj rafları için de uygundur (8 /10 ve 12mm için redüktörler dahil)
Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 42 cm
Alt genişlik:23cm
Üst genişlik:32cm
Derinlik:17cm
Hacim: 2 x 20 litre

Özellikleri:

- Quick-Lock2.1 montaj sistemi
- Rulo kapaklı klasik arka çanta (çift)
- Ayrı ayrı kullanılabilir
- Parlak reflektörler 
- Dokuma ve tokalı yardımcı kapatma, D halkası
- Çantayı sıkıştırmak için kanatlı omuz askısı (75 cm)
- Taşıma sistemi için yuvalı kenar koruması 
- Entegre iç cep
- Kolay temizlenebilme
- IP 64 = toz geçirmez, toz girişi yok, her yönden su sıçramasına karşı korumalı
- VSF eV endüstri birliğinin kalite belgesi

Teknolojiler:

Ortlıeb yan çantalarındaki QL montaj sistemleri bagaj raflarına hızlı ve güvenli montaja izin verir.Kendinden kilitlemeli sabitleme sistemleri olarak adlandırılırlar, çünkü bu sistemle birlikte sağlanan yan çantalar bagal raflarına kolay ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Hasar durumunda tüm bileşenler kolaylıkla değiştirilebilir.

Ortlıeb QL montaj sistemleri beş modelden oluşur:

-Quick-Lock1 System
-Quick-Lock2 System
-Quick-Lock2.1 System
-Quick-Lock3 System
-Quick-Lock3.1 System

Quick-Lock2.1 montaj sistemi kanıtlanmış QL2 sistemine dayanmaktadır, ancak, özellikle şu anda piyasada bulunan bagajlarla ilgili olarak, bazı belirleyici özellikler önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Optimize edilmiş bu sistem, kendisini diğerlerinden ayıran aşağıdaki özelliklere sahiptir:
Kanepe kolunu kaldırarak kancaların otomatik olarak kapatılması ve açılması.Çanta tutacakla kaldırıldığında arka taraftaki iki kanca açılır. Sonra çanta rafa asılabilir. Sapı bıraktığınızda, iki kanca bagaj raf tüpünün etrafına kapanır.
8, 10 ve 12 mm için "Çizilmez" fonksiyona sahip 16 mm QL kancalar (boyut 12 mm, örneğin Racktime bagajlar için gereklidir). QL2.1'de, indirgeme ekleri artık yanlardan takılır ve kayba karşı emniyete alınır. 20mm QL kancaları, E-bisikletlerde sıklıkla kullanıldığı gibi daha büyük çaplara (17-20 mm) sahip raflar için isteğe bağlı olarak mevcuttur. Üst montaj rayı, daha yüksek stabilite için tek parçadan oluşur. Office-Bag ve Downtown modellerinde, bisiklet bagaj rafının sol veya sağ tarafına ayarlanabilir. Yeni montaj sistemi, iç tarafta son derece yassı somunların kullanılmasına izin verir, böylece düz bir yüzeye sahiptir ve beraberinde getirdiğiniz her şeyin zarar görmesini önler. 
Alt kanca rayı, "Çizilmez" işlevine sahip iki bileşenli bir sentetik kombinasyondan yapılmıştır. Bu, taşıyıcı üzerindeki aşınmaları azaltır ve bagaj raf borularının hasar görmesini önler. Alt kanca 15 ° 'lik adımlarla dönebilir ve yüksekliği ayarlanabilir. Tıpkı geleneksel QL2 sisteminde olduğu gibi, tüm kancalar herhangi bir alet gerektirmeden bagaj rafına göre ayarlanabilir ve kolayca değiştirilebilir.

Üretici Numaraları:

Siyah: F5103
Pas siyah: F5106
Celeste siyah: F5104

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:
 
Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:
 
Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 2 adet Ortlıeb Back-Roller Free Arka Bisiklet Çanta 40L 
- 2 adet Ortlieb omuz askısı(75cm)
- 8mm 10mm ve 12mm için redüktörler dahil
-16 mm çap redüktörler dahil değildir ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz

Ağırlık:

Ortlıeb Back-Roller Free Arka Bisiklet Çanta 40L  (sağ ve sol):1850 gr

Not:Teslimat yalnızca bir bisiklet çantası içerir. Gösterilen diğer ürünler yalnızca açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

Pannier Yükleme ve Ağırlık Payı : Yan çantanın tek başına taşıyabileceği maksimum  yük 9kg / 20 lbs'dir. Ortlieb, kese fiksasyonunun maksimum payının aşılmadığını doğrulamak için yüklü her bir sepetin tartılmasını tavsiye eder. Bu uygulama hem arka hem de ön yan çantalar için tavsiye edilir. Her bisiklet taşıyıcı modelinin maksimum ağırlık kapasitesi farklıdır. Lütfen bisikletinize takılan taşıyıcının maksimum ağırlık toleransına dikkat edin. Bazen yan çantalar sabitleme sisteminin maksimum kapasitesi, taşıyıcının maksimum kapasitesini aşabilir. Taşıyıcının maksimum kapasitesini AŞMAYIN. Yan çantaların kullanılması bisikletinizin yol tutuş özelliklerini önemli ölçüde etkileyecektir. 

Ek Bilgi

Marka Ortlieb
Renk Siyah
Bank Transfer
Tutar: 1.010,00 TL
Ödeme Seçenekleri
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
505,00 TL
336,67 TL
168,33 TL
-
-
Toplam Tutar
1.010,00 TL
1.010,00 TL
1.010,00 TL
-
-
Peşin Fiyatına Taksit