0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ortlıeb Back-Roller Urban Line Arka Bisiklet Çanta 20L Gri QL2.1 F5502 (Tek)

Hızlı Gözat

Ortlıeb Back-Roller Urban Line Arka Bisiklet Çanta 20L Gri QL2.1 F5502 (Tek)
Sepette indirim
560,00 TL
Kredi Kartı Fiyatı: 560,00 TL Havale Fiyatı: 560,00 TL

stokta mevcut

Detaylar

Ürün no:063736
Üretici :Ortıleb

Çok işlevli Urban Back-Roller, işe veya okula giderken onlara eşlik edecek geniş, su geçirmez bir bisiklet çantası arayan bisiklet sürücüleri için ideal bir tekli çantadır. Pamuk ve Cordura kumaşlarının özel bir karışımından üretilen çanta, hem gündelik hem de iş kıyafetleri için mükemmel bir uyum sağlayan tekstil bir görünüme sahip. İç kısımdaki poliüretan kaplama sayesinde yine de kesinlikle su geçirmezdir. Pratik QL2.1 montaj sistemi, çantayı bisiklet rafınıza hızlı ve kolay bir şekilde takmanızı sağlar. Çantanın bir ana bölme ve fermuarlı bir ağ bölmesinden oluşan iç cebi, eşyaları düzenli ve anında erişilebilir tutmanıza yardımcı olur. Çıkarılabilir omuz askısı, yürüyerek yola çıktığınızda Urban Back-Roller'ı rahatça taşımanıza olanak tanır.

Çanta montaj sistemi Quick-Lock2.1, kanıtlanmış QL2 sistemine dayanmaktadır, ancak, özellikle şu anda piyasada bulunan raflarla ilgili olarak, bazı belirleyici özellikler önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Optimize edilmiş bu sistem, kendisini diğerlerinden ayıran aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Kanepe kolunu kaldırarak kancaların otomatik olarak kapatılması ve açılması. Sepet tutacakla kaldırıldığında arka taraftaki iki kanca açılır. Sonra sepet rafa asılabilir. Sapı bıraktığınızda, iki kanca raf tüpünün etrafına kapanır.

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su
direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

Ortlıeb Back-Roller Urban Line çantanın uretim malzemesi PU kaplı Cotton Cordura kumaştır.PU: poliüretan kaplamadır.Cotton Cordura ise su geçirmez giysilerin üretimi veya takviyesi veya hafif sırt çantaları ve çantalar için nefes alabilen kaplamalı, özellikle aşınmaya dayanıklı emprenye edilmiş, hafif kumaş türevidir.Pamuk ve Cordura kumaşlarının özel bir karışımından üretilen çanta, hem gündelik hem de iş kıyafetleri için mükemmel bir uyum sağlayan bir tekstil görünümüne sahip ve içi poliüretan kaplama sayesinde kesinlikle su geçirmez. 

Teknik özellikler:

Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
Malzeme:Cotton pamuklu(Cordura) PU kaplı(PS55C)
Uyumluluk:Max 16 mm çapa kadar bagaj rafları için (8mm 10mm ve 12 mm için redüktörler dahil)
Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 42 cm
Alt genişlik:23cm
Üst genişlik:32cm
Derinlik:17cm
Hacim: 1 x 20 litre

Özellikleri:

- Omuz askılı TEK (1) yan çanta olarak gelir
- Quick-Lock2.1 montaj sistemi
- Tek olarak kullanılabilir
- Her iki tarafta yanal 3M Scotchlite reflektörler
- Çantayı sıkıştırmak için kanatlı omuz askısı (75 cm)
- Rafta aşınmayı önleyen çizilmez fonksiyonu ile 8, 10 ve 12 mm boru çapları için redüksiyon uçları 
- Maks. 16 mm arka bagaj raf çapı
- Ayrı aksesuar olarak 20 mm kanca mevcuttur 
- Alet gerektirmeden ayarlanabilir kancalar
- İki bileşenli sert yumuşak sentetikten yapılmış alt kanca rayı, rafı koruyan çizilmeye karşı koruma işlevi
- Taşıma sistemi için yuvalı kenar koruması 
- Entegre iç cepli
- İçi temizlemesi kolay
- PVC içermez
- IP 64 = toz geçirmez, toz girişi yok, her yönden su sıçramasına karşı korumalı
- VSF eV endüstri birliğinin kalite belgesi

Teknolojiler:

Ortlıeb yan çantalarındaki QL montaj sistemleri bagaj raflarına hızlı ve güvenli montaja izin verir.Kendinden kilitlemeli sabitleme sistemleri olarak adlandırılırlar, çünkü bu sistemle birlikte sağlanan yan çantalar bagal raflarına kolay ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Hasar durumunda tüm bileşenler kolaylıkla değiştirilebilir.

Ortlıeb QL montaj sistemleri beş modelden oluşur:

-Quick-Lock1 System
-Quick-Lock2 System
-Quick-Lock2.1 System
-Quick-Lock3 System
-Quick-Lock3.1 System

Quick-Lock2.1 montaj sistemi kanıtlanmış QL2 sistemine dayanmaktadır, ancak, özellikle şu anda piyasada bulunan bagajlarla ilgili olarak, bazı belirleyici özellikler önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Optimize edilmiş bu sistem, kendisini diğerlerinden ayıran aşağıdaki özelliklere sahiptir:
Kanepe kolunu kaldırarak kancaların otomatik olarak kapatılması ve açılması.Çanta tutacakla kaldırıldığında arka taraftaki iki kanca açılır. Sonra çanta rafa asılabilir. Sapı bıraktığınızda, iki kanca bagaj raf tüpünün etrafına kapanır.

8, 10 ve 12 mm için "Çizilmez" fonksiyona sahip 16 mm QL kancalar (boyut 12 mm, örneğin Racktime bagajlar için gereklidir). QL2.1'de, indirgeme ekleri artık yanlardan takılır ve kayba karşı emniyete alınır. 20mm QL kancaları, E-bisikletlerde sıklıkla kullanıldığı gibi daha büyük çaplara (17-20 mm) sahip raflar için isteğe bağlı olarak mevcuttur. Üst montaj rayı, daha yüksek stabilite için tek parçadan oluşur. Office-Bag ve Downtown modellerinde, bisiklet bagaj rafının sol veya sağ tarafına ayarlanabilir. Yeni montaj sistemi, iç tarafta son derece yassı somunların kullanılmasına izin verir, böylece düz bir yüzeye sahiptir ve beraberinde getirdiğiniz her şeyin zarar görmesini önler. 

Alt kanca rayı, "Çizilmez" işlevine sahip iki bileşenli bir sentetik kombinasyondan yapılmıştır. Bu, taşıyıcı üzerindeki aşınmaları azaltır ve bagaj raf borularının hasar görmesini önler. Alt kanca 15 ° 'lik adımlarla dönebilir ve yüksekliği ayarlanabilir. Tıpkı geleneksel QL2 sisteminde olduğu gibi, tüm kancalar herhangi bir alet gerektirmeden bagaj rafına göre ayarlanabilir ve kolayca değiştirilebilir.

Üretici Numaraları:

Coffee: F5503
Pepper: F5502
İnk: F5506

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:
 
Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:
 
Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 1 adet Ortlıeb Back-Roller Urban Line Arka Bisiklet Çanta 20L (Tek olarak satılır)
- 1 adet Ortlieb omuz askısı (75 cm)
- 8 mm 10mm ve 12mm için redüktörler dahil

Ağırlık:

Ortlıeb Back-Roller Urban Line Arka Bisiklet Çanta 20L  Tek :840 gr

Not:Teslimat yalnızca bir bisiklet çantası içerir. Gösterilen diğer ürünler yalnızca açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

Pannier Yükleme ve Ağırlık Payı : Yan çantanın tek başına taşıyabileceği maksimum  yük 9kg / 20 lbs'dir. Ortlieb, kese fiksasyonunun maksimum payının aşılmadığını doğrulamak için yüklü her bir sepetin tartılmasını tavsiye eder. Bu uygulama hem arka hem de ön yan çantalar için tavsiye edilir. Her bisiklet taşıyıcı modelinin maksimum ağırlık kapasitesi farklıdır. Lütfen bisikletinize takılan taşıyıcının maksimum ağırlık toleransına dikkat edin. Bazen yan çantalar sabitleme sisteminin maksimum kapasitesi, taşıyıcının maksimum kapasitesini aşabilir. Taşıyıcının maksimum kapasitesini AŞMAYIN. Yan çantaların kullanılması bisikletinizin yol tutuş özelliklerini önemli ölçüde etkileyecektir. 

 

 
 

Ek Bilgi

MarkaOrtlieb
Hacim10-25lt
RenkSilver
Diğer ÖzellikleriTek olarak satılır
Bank Transfer
Tutar: 560,00 TL
Ödeme Seçenekleri
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
280,00 TL
186,67 TL
93,33 TL
-
-
Toplam Tutar
560,00 TL
560,00 TL
560,00 TL
-
-
Peşin Fiyatına Taksit