0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ortlieb Back-Roller City Arka Bisiklet Çanta 40L Siyah Kırmızı QL1 F5001

Hızlı Gözat

Ortlıeb Back-Roller City Arka Bisiklet Çanta 40L Siyah Kırmızı QL1 F5001
Sepette indirim
1.590,00 TL
Kredi Kartı Fiyatı: 1.590,00 TL Havale Fiyatı: 1.590,00 TL

stokta mevcut

Detaylar

Ürün no:06614.60E
Üretici: Ortlıeb

Ortlıeb bisiklet çantalarında mükemmellik açısından gelinen son noktadır.İster dünyayı gezen macera gezgini ister sehirli günlük bisikletci için Ortlıeb mükemmel taşım çözümüne sahiptir.Dayanıklı ,akıllıca düşünülmüş ve tabi ki garantili  %100 su geçirmez bir üründür. Back-Roller City, arka bagaja monte edilen geniş bir bisiklet çantasıdır. Simetrik tasarımı ve her iki tarafındaki eğimli şekli ile bu klasik ORTLIEB çantası, pedal çevirmek için yeterli alan sağlarken, bisikletin sol veya sağ tarafında ayrı ayrı da kullanılabilir.

ORTLIEB Back-Roller City küçük boyutlu bisikletlerde ön bagajda veya arka bagajda kullanılabilir.Düşük kadrolar için de uygundur. Rulo kapamalı özelliği ile polyester kaplamalı kumaştan üretilmiştir . Daha küçük boyutları nedeniyle yan çantalar, çocuk bisikletleri için mükemmel şekilde uygundur.
QuickLock1 montaj sistemi ve 3M reflektörler ile sevk edilir..

Omuz taşıma kayışı ve iç cep ayrı satılır. Quick-Lock1 sistemi ile donatılmış ORTLIEB Back-Roller City çanta, hiç vakit kaybetmeden bisiklete takılıp çıkarılabilir. Yolculuk sırasında kolaylıkla takılabilen omuz askısı ile bisiklet çantanızı akşamları konaklama yerinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Pek çok ORTLIEB yan çantasının ve çantaların ayırt edici özelliği, su geçirmez ve toz geçirmez rulo üstü kapama özelliğidir.Torbanın veya paket çuvalının üst ucu iki plastik tapadan çekilir, en az üç kez sarılır ve ardından fiş ve yuva ile birlikte takılır. Ürünün üst ucuna dikilmiş bir veya iki ince plastik şerit, bu tür kapağa sağlamlığını ve su geçirmezliğini sağlar. Ürünün su altında kalma riski varsa su sızdırmazlığını sağlamak için her halükarda 3-4 kez rulo yapılmalıdır.Çuvalların ve çantaların yüksekliği veya hacmi de yuvarlanarak azaltılabilir. Ne kadar ileri sarılırsa ürün o kadar kompakt hale gelir.Kilitleme kayışı bir tutamak görevi görür. Bazı ürünlerde ayrıca kilitleme tapalarında D halkaları bulunur. Burada çuval veya torba ek bir kayışla taşınabilir veya gerilebilir.

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su
direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

ORTLIEB Back-Roller City çantanın uretim malzemesi  PVC kaplı Polyester(PD620-PS490) kumaştır.PVC kaplı polyester ,Bir polyester ince kumaş, bir bağlayıcı veya yapışkan madde ve bir dış PVC kaplamadan oluşur. İnce dokulu kumaş, (başlangıçta sıvı formda uygulanan) kaplamayı destekler ve elde edilen kumaşın gerilme mukavemetini, uzamasını, yırtılma mukavemetini ve boyutsal stabilitesini sağlar. Formülüne bağlı olarak, PVC kaplama malzemeyi su geçirmez ,UV ışınlarına karşı dirençli hale getirir ve malzemeye ilave güç ve dayanıklılık kazandırır. RF (Radyo Frekansı) kaynağı veya sıcak hava kaynağı ile dikilebilir veya ısıyla yapıştırılabilir.

Teknik özellikler:

Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
Malzeme:  PVC coated Polyester(PD620-PS490)
Uyumluluk:Max 16 mm çapa kadar bagaj rafları için de uygundur (8 mm ve 11 mm için redüktörler dahil)
Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 42 cm
Alt genişlik:23cm
Üst genişlik:32cm
Derinlik:17cm
Hacim: 2 x 20 litre

Özellikleri:

- Quick-Lock1 montaj sistemi
- Rulo kapaklı klasik arka çanta (çift)
- Ayrı ayrı kullanılabilir
- Parlak reflektörler (3M ™ Scotchlite ™ yansıtıcı malzemeden yapılmıştır)
- Dokuma ve tokalı yardımcı kapatma, D halkası
- Taşıma sistemi için yuvalı kenar koruması 
- Kolay temizlenebilme
- IP 64 = toz geçirmez, toz girişi yok, her yönden su sıçramasına karşı korumalı
- VSF eV endüstri birliğinin kalite belgesi

Teknolojiler:

Ortlıeb yan çantalarındaki QL montaj sistemleri bagaj raflarına hızlı ve güvenli montaja izin verir.Kendinden kilitlemeli sabitleme sistemleri olarak adlandırılırlar, çünkü bu sistemle birlikte sağlanan yan çantalar bagal raflarına kolay ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Hasar durumunda tüm bileşenler kolaylıkla değiştirilebilir.

Ortlıeb QL montaj sistemleri beş modelden oluşur:

-Quick-Lock1 System
-Quick-Lock2 System
-Quick-Lock2.1 System
-Quick-Lock3 System
-Quick-Lock3.1 System

Quick-Lock1 montaj sistemi çantayı tutamaktan kaldırarak kancaların otomatik olarak kilitlenmesi ve açılmasıdır. Torba kanca sapıyla kaldırılırsa, torbanın arkasındaki iki kanca açılır. Artık çanta bagaj rafına asılabilir. Sapı bıraktığınızda, iki kanca bagaj rafı borusunun etrafına kapanır.Quick-Lock1 kanca sistemi, boru çapı 8-16 mm olan bagaj taşıyıcıları için farklı boyutlardaki kanca ekleri ile değişken şekilde ayarlanabilir. Çantayı bagaj rafına asmak için Quick-Lock1 kancalarının boyutu, kancaya 8mm veya 11 mm (dahil) redüktörler takılarak küçültülebilir(16mm redektöre ihtiyac varsa ayrıca satın almalısınız) Kanca, bagaj rafı borusunun etrafında mükemmel bir şekilde kapanır ve çantayı yerinde güvenli bir şekilde tutar. Kancalar, 3 boyutlu bir alyan anahtarı ile istenen mesafeye kolayca ayarlanabilir ve sıkıca vidalanabilir.Üst torba eki kadar önemli olan, poşetin kaymasını ve dışarı sallanmasını önlemek için poşetin alt yarısının bağlanmasıdır. Bu amaçla, torba asıldığında dikey bir raf desteğinin arkasından kavrayan ve çantayı alt alana sabitleyen alt sürgülü kanca kullanılır. Eliptik ray, farklı raf yüksekliklerine izin vermek için yukarı doğru da ters çevrilebilir. Alt kanca, yarı eliptik bir ray üzerinde yatay ve dikey olarak ayarlanabilir ve 15 ° 'lik artışlarla döndürülebilir.Front-Roller Classic ve Sport-Packer Classic iki pannier modeli, eliptik, alt kanca rayının altında bir aşınmaya karşı koruma plakasına sahiptir. Çanta, ön tekerlekteki alçak bir bagaj rafına takıldığında, ön tekerlek aksının hızla serbest bırakılmasının çanta yüzeyine zarar vermesini önler.

Üretici Numaraları:

Siyah: F5002
Kırmızı siyah: F5001
Beyaz siyah: F5003

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:

Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:

Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 2 adet Ortlıeb Back-Roller City Arka Bisiklet Çanta 40L 
- 8 mm ve 11 mm için redüktörler dahil
- 2 adet Ortlieb omuz askısı dahil değildir ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz
-16 mm çap redüktörler dahil değildir ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz

Ağırlık:

- 2 adet Ortlıeb Back-Roller City Arka Bisiklet Çanta 40L (sağ ve sol):1520 gr

Not:Teslimat yalnızca bir bisiklet çantası içerir. Gösterilen diğer ürünler yalnızca açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

Pannier Yükleme ve Ağırlık Payı : Yan çantanın tek başına taşıyabileceği maksimum  yük 9kg / 20 lbs'dir. Ortlieb, kese fiksasyonunun maksimum payının aşılmadığını doğrulamak için yüklü her bir sepetin tartılmasını tavsiye eder. Bu uygulama hem arka hem de ön yan çantalar için tavsiye edilir. Her bisiklet taşıyıcı modelinin maksimum ağırlık kapasitesi farklıdır. Lütfen bisikletinize takılan taşıyıcının maksimum ağırlık toleransına dikkat edin. Bazen yan çantalar sabitleme sisteminin maksimum kapasitesi, taşıyıcının maksimum kapasitesini aşabilir. Taşıyıcının maksimum kapasitesini AŞMAYIN. Yan çantaların kullanılması bisikletinizin yol tutuş özelliklerini önemli ölçüde etkileyecektir.  .

Ek Bilgi

MarkaOrtlieb
HacimHayır
RenkSiyah-Kırmızı
Bank Transfer
Tutar: 1.590,00 TL
Ödeme Seçenekleri
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Taksit Sayısı
2
3
6
-
-
Taksit Tutarı
795,00 TL
530,00 TL
265,00 TL
-
-
Toplam Tutar
1.590,00 TL
1.590,00 TL
1.590,00 TL
-
-
Peşin Fiyatına Taksit